kvantová úprava vody
+420 705 123450
info@kvantovavoda.cz

Pomáháme naší planetě

Kvantová voda

Pomáháme naší planetě

Čištění přírody kvantovou vodou

V posledních letech se dějí klimatické změny, jako jsou studené vlny v létě a výkyvy teplot v zimě. S tímto souvisí globální oteplování, které má vliv na všechny živé organismy na planetě.

Nejznámějším opatřením proti globálnímu oteplování z medicíny Aloha, které zahrnuje environmentální medicínu, která bere v úvahu jednotu fyzického zdraví a globální prostředí, je změna odpadní vody na aktivní vodu.
Hlavní příčinou globálního oteplování je to, že CO2 (oxid uhličitý) v atmosféře roste. Nadměrné používání fosilních paliv produkuje obrovské množství oxidu uhličitého, který vyčerpává lesy po celém světě, dále se na čištění velkou mírou podílí oceány pokrývající 70% zemského povrchu.

Oxid uhličitý v atmosféře absorbuje infračervené paprsky z povrchu Země vytvářeného slunečním zářením, které zahřívá atmosféru.
Abychom pochopili skleníkový efekt oxidu uhličitého, vezměte si příklad Venuše, nejžhavější planety Sluneční soustavy. Protože atmosféra Venuše je 96% oxidu uhličitého, infračervená absorpce je silná a teplota atmosféry je téměř 500 stupňů. Důvodem, proč je Venuše, která má vyšší teplotu než Merkur, který je nejblíže ke Slunci, je spalující planeta, že je způsobena infračervenou absorpcí oxidu uhličitého v atmosféře. Oxid uhličitý v atmosféře také vytváří kyselý déšť, dále ničí lesy a zvyšuje teplotu, což způsobuje lesní požáry, zatímco vytváří zápornou řetězovou spirálu, kde se oxid uhličitý opět zvyšuje.
Jedním z hlavních důvodů proč se v atmosféře hromadí oxid uhličitý, který způsobuje globální oteplování, je znečištění vod chemickými látkami. Především ropné chemikálie a syntetické detergenty, které každý den používáme, proudí do moře ve velkém množství, což vede k jeho znečištění.
Oceán zpracovává přes 2 miliardy tun oxidu uhličitého ročně i v dnešním znečištěném stavu, většina tohoto čištění se provádí na korálových útesech. Prostředky na mytí nádobí a prací prostředky, které každý den používáme k odstraňování nečistot, jsou vyrobeny ze syntetických povrchově aktivních látek vyrobených z ropy a tyto chemické látky se nerozkládají a znečišťujtí moře. Cenné korálové útesy tak nyní umírají pomocí syntetických povrchově aktivních látek.

 

Oživte moře kvantovou vodou bez chemikálií
Připojením kvantového generátoru k přívodu vody se veškerá voda použitá pro každodenní život změní na neutrální ionizovanou vodu a voda samotná bude mít čisticí funkci, takže ke koupání nebo mytí nádobí či úklidu nebudete potřebovat silný čisticí prostředek.
Díky čistící síle kvantové vody je snadnější používání přírodních detergentů vyrobených z přírodních povrchově aktivních látek, které jsou přirozeně biologicky rozložitelné v krátkém časovém období, i když vlévají do moře, nebo čistící prostředky nepoužívat vůbec. Tím se zastaví znečištění moře z vašeho domova. 
Je důležité, aby každý z nás napravil situaci v naší domácí odpadní vodě, omladil řeky, rybníky, oceány a korálové útesy, snížil oxid uhličitý v oceánu, aby zabránil globálnímu oteplování. Je také klíčem k přežití života na Zemi.

Bez údržby a dalších investic
Kvantový generátor nepoužívá filtry, elektřinu ani magnety. Kvantová voda je vyráběna na principu přírody. Generátor je vyroben z nerezové oceli bez pohyblivých částí, má dlouhou životnost.